2020-2021 оқу жылының (2 жарты жылдық)білім алушылардың ғылыми жетістіктері туралы ақпарат

Ғылыми іс-шаралардың атауы Қатысушылардың тегі, аты жөні (мамандық, тобы),

алған орны мен диплом дәрежесі

Өткізілу

мерзімі

Заң факультеті
Қылмыстық -құқықтық пәндер кафедрасы
1 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XІI халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Алтынбекқызы А., 5В030100 «Құқықтану» 4 курс, 1 дәрежелі диплом 19 наурыз 2021 ж.
Сагандыков Т., 5В030100 «Құқықтану» 3 курс, 1 дәрежелі диплом
Айтқазы Е., 6В04220 «Құқықтану» 2 курс, 2 дәрежелі диплом
Бейсенова А., 6В04220 «Құқықтану» 2 курс, 3 дәрежелі диплом
Айгельдин А.Б., 6В04220 «Құқықтану» 2 курс, 2 дәрежелі диплом
Бекболатов А.А. 6В04220 «Құқықтану» 2 курс, 2 дәрежелі диплом
Мұқанов Д.А., МЮ-121, 2 дәрежелі диплом
Айтмұханбетова Е.К., МЮ-121, і дәрежелі диплом
2 "Өзгерістер дәуіріндегі құқық" халықаралық эссе байқауы, РАНХиГС, Барнаул қ. Арыкова Лимара, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі» 314 топ, диплом 2 степени 26 наурыз 2021 ж.
Толеуова Айжан, Юр-904, диплом 3 степени
Азаматтық-құқықтық пәндер кафедрасы
1 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XІI халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Арыкова Лимара Рауановна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 314 топ, 1 дәрежелі диплом 19 наурыз 2021 ж.
Ерланова Балжан Жанатовна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 314 топ, 2 дәрежелі диплом
Жунусова Жансая Тлеутаевна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 414 топ, 2 дәрежелі диплом
Науман Сания Асылхановна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 414 топ, 2 дәрежелі диплом
Рахимбердин Таир Русланович, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 414 топ, 3 дәрежелі диплом
Дүйсенбекқызы Дидар, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 413 топ, 3 дәрежелі диплом
Қадырбаева Назерке Мұратбекқызы, 6В12330 «Құқық қорғау қызметі», 901 топ, 3 дәрежелі диплом
2 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Жастар және қазіргі мемлекет: әлеуметтік-құқықтық өзара іс-қимыл мәселелері» Халықаралық ғылыми-теориялық онлайн-конференциясы. Арыкова Лимара Рауановна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 314 топ, 3 дәрежелі диплом 17 сәуір 2021 г.
3 Экономика ғылымдары саласындағы білім беру мекемелерінің студенттері мен оқушыларына арналған зерттеу жұмыстарының халықаралық конкурсы Арыкова Лимара Рауановна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 314 топ, 1 дәрежелі диплом 10 мамыр 2021 г.
Ерланова Балжан Жанатовна, 5В030300 «Құқық қорғау қызметі», 314 топ, 1 дәрежелі диплом
Мемлекеттік -құқықтық пәндер кафедрасы
1 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XІI халықаралық ғылыми-практикалық конференция. Алтынбекқызы Айгерим, 5В030100 «Құқықтану», Ю-421 топ, 1 дәрежелі диплом 19 наурыз 2021 г.
Қайырбекқызы Айдана, 6В04220 «Құқықтану» ЮР-903 топ, 2 дәрежелі диплом

Самат Еркежан, 6В04220 «Құқықтану» ЮР-001 топ, 2 дәрежелі диплом

Исламова Дильназ, 6В04220 «Құқықтану» ЮР-002 топ, 3 дәрежелі диплом

Ғалымжан Талшын, 6В04220 «Құқықтану» ПД-002 топ, 3 дәрежелі диплом

 

Ақпараттық технологиялар және экономика факультеті
Қолдаңбалы биология кафедрасы
1 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Мырзаканов Алдаберген (ОП «Биотехнология», БТ-001 тобы), диплом 1 степени 19 наурыз 2021 ж.
2 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Бурта Нұрай(ОП «Химия-Биология», ХБ-901 тобы), диплом 2 степени 19 наурыз 2021 ж.
3 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Оңғарбай Жадыра  (ОП «Биотехнология», И-423 Б тобы), диплом 2 степени 19 наурыз 2021 ж.
4 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Масалимова М.Ә.(ОП «Биотехнология», И-423 тобы), диплом 3 степени 19 наурыз 2021 ж.
5 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Орманбек А., Әділбекқызы А.  (ОП «Биотехнология», группы И-323 А и И-423), диплом 3 степени 19 наурыз 2021 ж.
6 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Жүрсінбаева Арайлым  (ОП «Биотехнология», И-423 тобы), диплом 3 степени 19 наурыз 2021 ж.
7 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Хәкімжанқызы А.  (ОП «Биотехнология», И-323 тобы), сертификат участника 19 наурыз 2021 ж.
8 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Радченко И.В.  (ОП «Физическая культура и спорт», И-426 тобы), диплом 1 степени 19 наурыз 2021 ж.
9 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Ганжа М.А. (ОП «Физическая культура и спорт», И-426 тобы), диплом 1 степени 19 наурыз 2021 ж.
10 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Павленко Н.А. (ОП «Физическая культура и спорт», ФК-902 тобы), диплом 2 степени 19 наурыз 2021 ж.
11 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Дәуренов Д.Д.  (ОП «Начальная военная подготовка», И-327 тобы), қатысушы сертификаты 19 наурыз 2021 ж.
12 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Кемельбекова А.Е.  (ОП «Биотехнология», МБ-221 тобы), қатысушы сертификаты 19 наурыз 2021 ж.
13 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Тлеуханова А.Қ.  (ОП «Биотехнология», МБ-221 тобы), қатысушы сертификаты 19 наурыз 2021 ж.
Ақпараттық техникалық ғылымдары кафедрасы
1 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Маратов Н.С., И-414 тобы Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету, 3 орын 19 наурыз 2021ж.
2 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Дауанова А., МИ-121 тобы Информатика, 3 орын 19 наурыз 2021ж.
3 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Канафин А.Б., ВТ-001 тобы, Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету, 3 орын 19 наурыз 2021ж.
4 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Утепов Е.М. Маратов Н.С., И-414 тобы Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету,, Құрмет грамотасы «Таңдалған тақырыптың ашылуына авторлық үлесі үшін» 19 наурыз 2021ж.
5 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Гармашов В.П. , И-414 тобы Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету, Грамота Құрмет грамотасы «Зерттеудің жоғары тәжірибелік нәтижелері үшін» 19 наурыз 2021ж.
Бизнес және басқару кафедрасы
1 Қазақстан жастарының «Алтын кітабы» Сарқытбаев Мейрамбек Советұлы,  Есеп және аудит, Э-315,

І дәрежелі диплом, Нұр-Сұлтан қаласы

2021ж
2 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Толеубекова А., Э-901 тобы, 2 курс, 6В04116 "Экономика" мамандығы, диплом ІІ орын 19 наурыз 2021ж
3 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Куатова З.К., ФН-002 тобы, 1 курс, "Қаржы" мамандығы, диплом ІІ орын 19 наурыз 2021ж
4 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Нуркасимова Д.А., ФН-901 тобы, 2 курс, мамандық «Қаржы»,Диплом III орын

 

19 наурыз 2021ж
5 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Бекмухамбетова М.С., 1 курс, УА-001 " Есеп және аудит", Диплом III орын 19 наурыз 2021ж
6 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Касенова К.М., МЭ-222 топ, 2 курс, 7М04107 "Іскерлік әкімшілік" мамандығы, диплом ІІ орын

 

19 наурыз 2021ж
7 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Ербол Б. Е., МЭ-222 тобы, 2 курс, мамандық 7М04105 «Экономика», Диплом III орын

 

19 наурыз 2021ж
8 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Дюсембинова Ж.С., ДЭ-322 тобы, 3 курс, "Экономика" мамандығы",

Сагандыкова Р.Е., ДЭ-322 топ, 3 курс, "Экономика" мамандығы», Диплом «Зерттеудің жоғары практикалық нәтижелері үшін»

19 наурыз 2021ж
9 Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция Тахтаева Р.Ш.,  ДЭ-132, 1 курс, "Экономика "мамандығы, "Зерттеудің өзектілігі үшін " дипломы 19 наурыз 2021ж

Студенттердің Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізу қорытындысы бойынша жүлдегерлер тізімі, Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған XII конференция 19 наурыз 2021ж.

 

 

Кафедра

Диплом, Алғыс хаттар мен қатысушы сертификаттарын алған студенттердің аты-жөні  

Ғылыми жетекші

 

Баяндаманың тақырыбы

 

 

Жүлделі орын

 

СЕКЦИЯ 1 «ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ АЗАМАТТЫҚ ҚОҒАМҒА ҚҰҚЫҚТЫҢ ӘСЕРІ»

 

Азаматтық-құқықтық пәндер кафедрасы Баязитов Р.Р.

 

Амирова М.А., старший преподаватель кафедры ГПД «Проблемы и перспективы развития системы электронных государственных закупок в РК»

 

1 орын
Айгельдин А.Б. Бекболатов А.А. 

 

Нурекешов Т.К. PhD доктор «Ата-аналардың бала тәрбиесіне байланысты  құқықтық қатынастардың ерекшеліктері» 2 орын
Мұқанов Д.А.

 

Исмагулов А.Е. старший преподаватель кафедры ГПД «Қазақстан Республикасында жер қатынастарын реттейтін

заңнамаларды жетілдірудің кейбір құқықтық мәселелері»

 

2 орын
Айтмұханбетова Е.К.

бәрін»очное оч

 

Исмагулов А.Е. старший преподаватель кафедры ГПД «Азаматтық басты іс жүргізуде басым адвокаттың қатысуы: тәжірибе және беруі өзекті мәселелер» 3 орын
  Сагандыков Т. Жампеисов Д.А., аға оқытушы «Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың өзекті мәселелері»

 

1 орын
  Айтқазы Е. Жампеисов Д.А., аға оқытушы «Қазақстандағы волонтерлік қызметті жүзеге асырудың құқықтық аспектілері»

 

2 орын
  Алченбаева Н.С.  Смагулова А.Б., аға оқытушы «Қазіргі таңдағы шаруашылық субъектілерінің азаматтық құқықтарын қорғаудың кейбір мәселелері»

 

2 орын
  Борзикова  В.С. , Бактыгалиев А.Ы. Вориводина А.Р., кандидат юридических наук, доцент «Взаимодействие государства и институтов гражданского общества в РК»

 

3 орын
  Ермеков А.Т. к.ю.н.

Ибрагимова Ф. Г.

«Медиативное соглашение в гражданском споре»

 

3 орын
  Бейсенова А.Р. Жампеисов Д.А.,

аға оқытушы

«Тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері»

 

3 орын
  Құбайдолданова Д. М. Айтчанов Н. К.,

преподаватель

«Гражданское общество как двигатель развития страны»

 

Алғыс хат
  Борзикова  В.С. , Бактыгалиев А.Ы. Вориводина А.Р., кандидат юридических наук, доцент «Взаимодействие государства и институтов гражданского общества в РК»

 

Алғыс хат
  Искакова М.Е.  Исмагулов А.Е. «Есеп айырысу және несие катынастарынын қаржылык институттарда реттелу мәселелері» Қатысушы сертификаты
  Казиева З. Раймбекова Ж.Е., старший преподаватель «Обеспечение реализации права на экологическую информацию как залог формирования и  развития гражданского общества»

 

Қатысушы сертификаты
  Керімбай Б. Касиев Т.Б., аға оқытушы «Отбасы мүшелері арасындағы алименттік міндеттемелерді құқықтық реттеудің өзекті мәселелері» Қатысушы сертификаты
  Құрманғалиева Б.  Қаражанова Ж.К., PhD доктор «Жер заңнамасын жетілдірудің кейбір мәселелері» Қатысушы сертификаты
  Мұқанова Б. Қаражанова Ж. К., PhD доктор «Экологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жолдары» Қатысушы сертификаты
  Смаилханов  Е. Смагулова А.Б., аға оқытушы «Қазақстан республикасында шағын бизнесті дамыту: әлемдік тәжірибе» Қатысушы сертификаты
  Сүлейменова Д.Ә. Смагулова А.Б., аға оқытушы «Қазіргі таңдағы елімізде шағын және орта кәсіпкерліктің дамуының кейбір мәселелері» Қатысушы сертификаты
  Құбайдолданова Д. М. Айтчанов Н. К., преподаватель «Гражданское общество как двигатель развития страны»

 

Қатысушы сертификаты участика
  Баязитов Р.Р. Амирова М.А., старший преподаватель кафедры ГПД «Проблемы и перспективы развития системы электронных государственных закупок в РК»

 

Қатысушы сертификаты
  Айгельдин А.Б. Бекболатов А.А.  Нурекешов Т.К. PhD доктор «Ата-аналардың бала тәрбиесіне байланысты  құқықтық қатынастардың ерекшеліктері» Қатысушы сертификаты
  Мұқанов Д.А. Исмагулов А.Е. старший преподаватель кафедры ГПД «Қазақстан Республикасында жер қатынастарын реттейтін

заңнамаларды жетілдірудің кейбір құқықтық мәселелері»

 

Қатысушы сертификаты
  Айтмұханбетова Е.К.

бәрін»очное оч

 

Исмагулов А.Е. старший преподаватель кафедры ГПД «Азаматтық басты іс жүргізуде басым адвокаттың қатысуы: тәжірибе және беруі өзекті мәселелер» Қатысушы сертификаты
  Сагандыков Т. Жампеисов Д.А., аға оқытушы «Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың өзекті мәселелері»

 

Қатысушы сертификаты
  Айтқазы Е. Жампеисов Д.А. «Қазақстандағы волонтерлік қызметті жүзеге асырудың құқықтық аспектілері»

 

Қатысушы сертификаты
  Алченбаева Н.С.  Смагулова А.Б., аға оқытушы «Қазіргі таңдағы шаруашылық субъектілерінің азаматтық құқықтарын қорғаудың кейбір мәселелері»

 

Қатысушы сертификаты
  Борзикова  В.С. , Бактыгалиев А.Ы.   Вориводина А.Р., кандидат юридических наук, доцент «Взаимодействие государства и институтов гражданского общества в РК»

 

Қатысушы сертификаты
  Ермеков А.Т.  к.ю.н. Ибрагимова Ф. Г. «Медиативное соглашение в гражданском споре»

 

Қатысушы сертификаты
  Бейсенова А.Р. Жампеисов Д.А., аға оқытушы «Тұтынушылардың құқықтарын қорғау мәселелері»

 

Қатысушы сертификаты
 

СЕКЦИЯ 2  «ҚР ҚҰҚЫҚ ҚОРҒАУ ОРГАНДАРЫ МЕН СОТ ЖҮЙЕСІНІҢ ҰЙЫМДЫҚ-ҚҰҚЫҚТЫҚ ҚЫЗМЕТІН ЖАҢҒЫРТУ: АДАМ ҚҰҚЫҚТАРЫ МЕН ОНЫҢ ЗАҢДЫ МҮДДЕЛЕРІН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ ПРОЦЕСІНДЕ»

 

Қылмыстық-құқықтық пәндер кафедрасы Арыкова Лимара Рауановна

 

Сабитов Серик Мухаметказинович, Соотношение оперативно-розыскной деятельности и уголовного процесса Республики Казахстан: проблемные вопросы и пути их решения 1 орын
Ерланова Балжан Жанатовна

 

Сейданов Айбек Багдатович Мошенничество в период пандемии и способы борьбы с ней 2 орын
Алиев Даниярбек Рашбанбекович Шмыгина Ольга Валерьевна Проблемы реализации принципов уголовного права  в сфере уголовного правоприменения 2 орын
Жунусова Жансая Тлеутаевна Утебаев Е.К., Темиргазин Р.Х. Уголовно-правовая характеристика правонарушений, связанных с клонированием человека 2 орын
Науман Сания Асылхановна Сейданов Айбек Багдатович Уголовно-правовая характеристика правонарушений, связанных с доведением до самоубийства 2 орын
Рахимбердин Таир Русланович Утебаев Е.К.,                                                                                                     Темиргазин Р.Х. Проблемные вопросы возникающие при проведении предварительного расследования уголовного дела в цифровом формате 3 орын
Усинбаева Ольга Ильиндяровна, Жантасов Серик Аскарович

 

Вориводина Альфия Раисовна Трехзвенная модель правосудия в Республике Казахстан 3 орын
Дүйсенбекқызы Дидар Ерланова Акерке Ерлановна

 

Сотта қылмыстық істерді келісімдік іс жүргізуде қарау 3 орын
Қадырбаева Назерке Мұратбекқызы

 

Қамбаров А.Қ. Жаңа туған сәбиді анасының қауіпті жағдайда қалдыруы 3 орын
 

 

  Шмыгина Ольга Валерьевна

старший преподаватель кафедры уголовного права, процесса и криминалистики

  Алғыс хат
    Вориводина Альфия Раисовна, кандидат юридических наук, доцент   Алғыс хат
    Розумань Ирина Васильевна, заведующий кафедрой уголовного права, процесса и криминалистики, кандидат юридических наук   Алғыс хат
  Амиргалин Дастан Нуртолеуович

 

    Алғыс хат

Секция 3 «КОНСТИТУЦИЯЛЫҚ ЗАҢНАМАНЫҢ ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕРІ: ТЕОРИЯ ЖӘНЕ ПРАКТИКА»

  Алтынбекқызы Айгерім  

Жампеисов Д.А.

Қарамола ережелерінің» қазіргі әкімшілік құқық бұзушылықтартуралы кодексінде көрініс табуы 1 орын
   

Қаирбекқызы Айдана

 

Сайдуллаев Е.А.

 

Цифрлік дәуірде сайлау процессін заманауи талаптарға сәйкес оңтайландыру мәселелері

 

2 орын

   

Самат Еркежан

 

Заманбекова А.С.

 

Конституциялық реформа

 

2 орын

  Исламова Дильназ Егежанова Д.Р. Условия оказания юридической помощи гражданам

Республики Казахстан

3 орын
  Ғалымжан Талшын  

Егежанова Д.Р.

 

Президент и сильное государство

3 орын

 

  Салыбаев Жахангир  

Хасанова М.Д.

 

Конституциялық заңнаманың үстемдігін қамтамасыз ету

3 орын
  Курмангазыева Дильназ  

Егежанова Д. Р.

 

«30 лет Независимости: главные достижения Казахстана»

Қатысушы сертификаты
  Байлеписова Динара, Абдулов Руслан Вориводина Альфия Раисовна ЭФфективные способы защиты прав и свобод человека и    гражданина в Казахстане Қатысушы сертификаты
  Бекбаева Алинура Акшалов Асет Габиденович Қазақстан Республикасының ең қымбат қазынасы – адам және       адамның өмірі, құқықтары мен бостандықтары Қатысушы сертификаты
  Базарбаев Бахтияр  

Хасанова М.Д.

 

Конституциялық заңнаманың даму нысаны

Қатысушы сертификаты

 

 

Секция 4 «ҚАЗІРГІ ЖАҒДАЙДАҒЫ ЭКОНОМИКА МЕН БАСҚАРУДЫ ДАМЫТУДЫҢ ӨЗЕКТІ АСПЕКТІЛЕРІ:

МӘСЕЛЕЛЕРІ МЕН БОЛАШАҒЫ»

 

«Бизнес және басқару»

кафедрасы

Атемасова Н.М.

Мищенко И.В.

 

 

ПРИНЯТИЕ УПРАВЛЕНЧЕСКИХ РЕШЕНИЙ В РОССИИ В ПЕРИОД ПАНДЕМИИ КОРОНАВИРУСА

 

1 орын

 

Гребенец Н.В.

 

Мищенко И.В. ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ПОСЛЕДСТВИЯ ПАНДЕМИИ В СТРАНАХ ЕАЭС (НА МАТЕРИАЛАХ РОССИИ И КАЗАХСТАНА)

 

2 орын

 

Касенова К.М.,

Толеубекова А.

Закимов Б.Т.

 

ПОСЛЕДСТВИЙ КОРОНАКРИЗИСА НА МАЛЫЙ И СРЕДНИЙ БИЗНЕС В ЭКОНОМИКЕ КАЗАХСТАНА

 

2 орын

 

Куатова З.К.

 

Курманбаева С.Т.

 

Методы оценки эффективности инвестиционной деятельности предприятия и классификация инвестиций

 

2 орын

 

Нуркасимова Д.А.

 

Айдарханова Т.Д. ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ  АЙМАҚТАРЫНЫҢ ИНВЕСТИЦИЯЛЫҚ ДАМУЫ

 

3 орын

 

Ербол Б. Е. Аманбаева А.А. ҚР БЮДЖЕТІНЕ САЛЫҚ ТҮСІМДЕРІНІҢ ҚҰРЫЛЫМЫН ТАЛДАУ ЖӘНЕ ОҢТАЙЛАНДЫРУ ЖОЛДАРЫ

 

3 орын

 

Бекмухамбетова М.С. Аманбаева А.А. ПОВЫШЕНИЕ ЭФФЕКТИВНОСТИ ТОРГОВЛИ В РЕСПУБЛИКЕ КАЗАХСТАН

 

3 орын

 

Атемасова Н.М.,

Мищенко И.В. ПРИНЯТИЕ УПРАВЛЕНЧЕСКИХ РЕШЕНИЙ В РОССИИ В ПЕРИОД ПАНДЕМИИ КОРОНАВИРУСА

 

 Құрмет Құрмет грамотасысы «Таңдалған тақырыптың ашылуына авторлық үлесі үшін»
Гребенец Н.В.,

 

Мищенко И.В. ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ПОСЛЕДСТВИЯ ПАНДЕМИИ В СТРАНАХ ЕАЭС (НА МАТЕРИАЛАХ РОССИИ И КАЗАХСТАНА)

 

Құрмет Құрмет грамотасысы «Зерттеу  мәселесінің мазмұнды талдануы үшін»
Дюсембинова Ж. С. Абылкасимова Ж. А..

 

БІЛІМ БЕРУ МЕКЕМЕСІНДЕ ҚАРАЖАТТЫ ДҰРЫС ПАЙДАЛАНУ

 

 Құрмет Құрмет грамотасысы «Зерттеудің жоғары тәжірибелік

нәтижелері үшін»

Тахтаева Р.Ш. Молдажанов М.Б., ГОСУДАРСТВЕННО-ЧАСТНОЕ ПАРТНЕРСТВО КАК ИНСТРУМЕНТ ЭФФЕКТИВНОГО РАЗВИТИЯ ДЕТСКО-ЮНОШЕСКОГО ТУРИЗМА

 

 

Құрмет Құрмет грамотасысы

«Зерттеудің өзектілігі үшін»

Наргелов Б. Е. Ламбекова А.Н., САУДА КӘСІПОРЫНДАРЫНДА БӨЛШЕК ТАУАР АЙНАЛЫМЫН ЕСЕПКЕ АЛУ ЕРЕКШЕЛІГІ

 

 

Құрмет Құрмет грамотасысы «Конференцияға белсенді қатысқаны үшін»

 

 

Секция 5 «ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ, СПОРТ ЖӘНЕ АӘД САЛАСЫНДАҒЫ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР»

Қолданбалы биология кафедрасы Радченко И.В., группа И-426 Старший преподаватель Иващенко О.В.;

старший преподаватель

Нурпеисов К.Н.

ИССЛЕДОВАНИЕ ВЛИЯНИЯ ФИТНЕСА НА ЖЕНСКИЙ ОРГАНИЗМ 1 орын

 

Ганжа М.А., группа И-426 Старший преподаватель Иващенко О.В.;

старший преподаватель

Нурпеисов К.Н.

ЗДОРОВЬЕСБЕРЕГАЮЩИЕ И СОРЕВНОВАТЕЛЬНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ НА УРОКЕ ФИЗКУЛЬТУРЫ 1 орын

 

Павленко Н.А., группа ФК-902 Старший преподаватель Хайрулин Р.М СПОРТИВНЫЕ ИГРЫ, КАК СРЕДСТВО И МЕТОД ФИЗИЧЕСКОГО ВОСПИТАНИЯ И ИХ РОЛЬ В ФОРМИРОВАНИИ ЗДОРОВОГО ЖИЗНИ СТУДЕНТОВ 2 орын

 

Дәуренов Д.Д., группа И-327 Какимов Қ.Б ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТТІҢ СПОРТ САЛАСЫНДАҒЫ МАҢЫЗДЫЛЫҒЫНА СИПАТТАМА Қатысушы сертификаты

 

Құспанқызы Айбибі, Старший преподаватель Кабидуллинов Е. А. ІШКІ ІСТЕР ОРГАНДАРЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІНІҢ ДЕНЕ ДАЙЫНДЫҒЫНЫҢ ЖАҒДАЙЫ МЕН МӘСЕЛЕЛЕРІ Қатысушы сертификаты

 

 

Секция 6 «ХИМИЯ ЖӘНЕ БИОЛОГИЯ САЛАСЫНДАҒЫ ҒЫЛЫМИ ЗЕРТТЕУЛЕРДІҢ ІРГЕЛІ ЖӘНЕ ҚОЛДАНБАЛЫ МӘСЕЛЕЛЕРІ»

Қолданбалы биология кафедрасы Мырзаканов Алдаберген, группа БТ-001 PhD доктор Рахимжанова А.М. ЛАКТОЗА МӨЛШЕРІ ТӨМЕН АЙРАН ӨНДІРІСІ 1 орын

 

Бурта Нұрай, группа ХБ-901 Старший преподаватель Сулейменова М.Е.

 

ҚҰЛПЫНАЙ ҚОСЫЛҒАН БИОСУСЫН ТЕХНОЛОГИЯСЫ 2 орын
Оңғарбай Жадыра,

группа И-423 Б

Преподаватель кафедры прикладной биологии Турсынханова А.Е. СҮТҚЫШҚЫЛДЫ ӨНІМНІҢ ТЕХНОЛОГИЯСЫН ЖЕТІЛДІРУ 2 орын
Масалимова М.Ә.,

группа И-423

Преподаватель кафедры прикладной биологии, Қантбаева Б.Б.

 

СЕМЕЙ СЫНАҚ ПОЛИГОНЫНА ҚАРАСТЫ АБАЙ АУДАНЫНДАҒЫ АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҚ ӨНІМДЕРІНІН СОҢҒЫ ЖЫЛДАРДАҒЫ САНДЫҚ КӨРСЕТКІШІН БАҚЫЛАУ 3 орын

 

Орманбек А., Әділбекқызы А.,  группы И-323 А и И-423 К.б.н., доцент Силыбаева Б.М. МИЦЕЛИЙЛЕРІ АРҚЫЛЫ ӘРТҮРЛІ СУБСТРАТТАРДА ҚАЛПАҚТЫ САҢЫРАУҚҰЛАҚТАР ТҮРЛЕРІН ӨСІРУ 3 орын

 

Жүрсінбаева Арайлым, группа И-423 Преподаватель кафедры прикладной биологии Оспанова Б.Қ. ПРЕБИОТИКТЕРДІ СҮТ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУДЕ ҚОЛДАНУ

ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРЕБИОТИКОВ В МОЛОЧНОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ

USE PREBIOTICS IN THE DAIRY INDUSTRY

3 орын

 

Кемельбекова А.Е., группа МБ-221 К.б.н., доцент Байгапанова Р.Ж. ЕТ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУДЕ АРАЛАС БИОМАССАНЫ ПАЙДАЛАНУ Қатысушы сертификаты

 

Тлеуханова А.Қ., группа МБ-221

 

Старший преподаватель Букабаева Ж.Т. СҮЗБЕ ӨНДІРІСІНІҢ ӘРТҮРЛІ ТЕХНОЛОГИЯЛАРЫН САЛЫСТЫРУ Қатысушы сертификаты

 

 

 

Секция 7 «ОТАНДЫҚ ТАРИХТЫҢ ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕРІ: ЗАМАНАУИ ТҰРҒЫЛАР МЕН БАҒАЛАУ»

Тарих және әлеуметтік – гуманитарлық ғылымдар кафедрасы Аманбекова Нұргүл Дайровна д.и.н. А.С. Адильбаева Курчатов қаласы атом орталығы ретінде 1 орын
Закимов Мадияр Советказыевич к.и.н. Болатова Қ.Б.

 

Кіші жүз ханы әбілқайыр  және қазақ –орыс қатынасы

 

1 орын
Мұратхан Ақгүл к.и.н Рамазанова Ф.С., Қазақстанның тмд елдерімен экономикалық қарым-қатынасы    және еліміздің экономикасындағы модернизация мәселелері 2 орын
Мейрамғалиев Сұлтан Бейбытович ст.преподаватель, магистр Ногаева Н.М. Алаш идеясы  және  оның саяси мәні

 

2 орын
Бутанаев Руслан  Бауржанович к.и.н Рамазанова Ф.С., Семипалатинск торговый (к историографии вопроса) 3 орын
Джакипова Танакөз Уалкановна д.и.н. А.С. Адильбаева Шығыс қазақстан аймағының хх ғасыр 20-30 жылдарындағы саяси және әлеуметтік-экономикалық даму ерекшеліктері 3 орын
Әбдуохап Оразкул Уткиркызы ст.преподаватель Жанғалиев У.К.

 

Қоқыс қазақстанда негізгі мәселелердің  бірі ретінде

 

3 орын
Еркінбекова Диана ст.преподаватель Байгапанова А.Б. Шығыс Қазақстан облысының өнеркәсіптерінің экономикалық жағдайы (1991-2014 жж) Қатысушы сертификаты
Баспакова Мадина Абдрахманова К.К.,

 

Участие женщин в афганской войне

 

Қатысушы сертификаты
Кудабаев Канат к.и.н., Мухамадеева И.А Нарративы  национального движения в период колониальной зависимости от российского царизма Қатысушы сертификаты
Нуртаева Айдана Бауыржанқызы ст.преподаватель Жанғалиев У.К.

 

Трансшекаралық ертіс өзенінің экологиялық проблемалары

 

Қатысушы сертификаты
Түсіпханова Айткүл Кайыргазиевна ст.преподавыатель Табулдинова А.М.

 

1916 жылғы қазақстандағы ұлт-азаттық көтерілістің маңыздылығы және қазақстан республикасының тәуелсіздігіне 30 жыл Қатысушы сертификаты
Қапанов Еркебұлан Сәтбекұлы ст.преподавыатель Табулдинова А.М.

 

Мүмкіндігі шектеулі студенттерге қашықтықтан

Оқыту технологиясы

Алғыс хат
Оралғайып Әли ст.преподавыатель Кадырова Г.К. Мұстафа шоқайдың қоғамдық-саяси көзқарастарының қалыптасуы Алғыс хат

 

 

СЕКЦИЯ 8 «МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ БІЛІМ: ХХІ ҒАСЫРДАҒЫ ҒЫЛЫМ ДАМУЫНЫҢ ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕРІ»

Филология кафедрасы Бекбаева Э.С. Кадырманова А.К. «ПЕРИОДИЗАЦИЯ ИСТОРИИ РАЗВИТИЯ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА» 1 орын

 

  Баженов В.В. Изатова А.Б. «PODCASTING IN EDUCATION» 2 орын
  Балтабай Ғ.Ж. Бейсенова А.К. «ЖАСТАРДЫҢ СӨЙЛЕУ МӘДЕНИЕТІ» 3- орын
Колпакова А.И. Есильбаева М.А. «ОБРАЗОВАНИЕ- ДВИГАТЕЛЬ РАЗВИТИЯ СТРАНЫ» Алғыс хат
  Абжанов Д.М. Кадырманова А.К. «MODERN METHODS OF TEACHING ENGLISH AT SCHOOL» Алғыс хат
Жумагельдинова С.Е. Борщ К.А. «ЭФФЕКТИВНОСТЬ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ВИДЕОМАТЕРИАЛОВ ДЛЯ РАЗВИТИЯ НАВЫКОВ ГОВОРЕНИЯ НА УРОКАХ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА В СРЕДНЕЙ ШКОЛЕ» Алғыс хат
Жұмағалиқызы Ж. Түсіпқанова Л.О. «ШЕТ ТІЛІН ОҚЫТУ ҮДЕРІСІНДЕ МОТИВАЦИЯНЫҢ РӨЛІ»

 

Алғыс хат
Болатбек Қ.Қ. Кадырманова А.К. «FEATURES AND METHODS OF TEACHING ENGLISH TO

PRIMARY SCHOOL STUDENTS»

Қатысушы сертификаты
Брозднякова З.К. Кадырманова А.К. «READING AS A RECEPTIVE TYPE OF SPEECH ACTIVITY» Алғыс хат
  Алтынбекова А.С. Қабышев Т.Б. «ЕЖЕЛГІ ТҮРКІ ПОЭЗИЯСЫ МЕН ҚАЗАҚТЫҢ БАТЫРЛЫҚ ЖЫРЛАРЫ АРАСЫНДАҒЫ КӨРКЕМДІК ДӘСТҮР ЖАЛҒАСТЫҒЫ» Алғыс хат
  Жумагали Ш. Әбікенова Г.Т. «СӨЗ МӘДЕНИЕТІНІҢ ЭТИКАЛЫҚ САПАЛАРЫ» Алғыс хат
  Жұмабекова К.Қ. Әбікенова Г.Т. «ҚАТЕНІ АНЫҚТАУДЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК ЛИНГВИСТИКАЛЫҚ ӘДІСТЕРІ» Алғыс хат
  Серғалиева Ж.С. Қабышев Т.Б. «Т.ЖОЛДЫҰЛЫ ШЫҒАРМАЛАРЫНЫҢ ИДЕЯЛЫҚ-ТАҚЫРЫПТЫҚ ЕРЕКШЕЛІГІ» Алғыс хат
  Бейсекова А. Әбікенова Г.Т. «ДІНИ-ТАНЫМДЫҚ ТҮСІНІКТЕРДІҢ ЛИНГВОКОГНИТИВТІК АСПЕКТІДЕ ЗЕРТТЕЛУІ» Алғыс хат
«ТІЛДІ ЗЕРТТЕУДІҢ КОГНИТИВТІК ПАРАДИГМАСЫ»
  Бекетова Л.Ж. Тулебаева К.Т. «ҚАЗАҚ КӨСЕМСӨЗІНІҢ ЗЕРТТЕЛУІ» Алғыс хат
  Бексеитова Г.К. Мурсалим Г.О. «ЛИНГВОКУЛЬТУРОЛОГИЧЕСКОЕ ОСВЕЩЕНИЕ РОМАНА Ф.М ДОСТОЕВСКОГО «ИГРОК»» Қатысушы сертификаты
  Дүйсембаева К.А. Тулебаева К.Т. «ПРАГМАЛИНГВИСТИКАНЫҢ ҚАЗІРГІ ТІЛ ҒЫЛЫМЫНДАҒЫ ОРНЫ» Алғыс хат
  Жайлаубаева Д.Т. Мурсалим Г.О. «ПРОБЛЕМЫ СТРАНОВЕДЕНИЯ В ЛИНГВИСТИЧЕСКОМ АСПЕКТЕ» Алғыс хат
  Жакупова Г. Мурсалим Г.О. «ОРЫС МЕКТЕБІНДЕ ҚАЗАҚ ӘДЕБИЕТІН ОҚЫТУДА ЖАЗБА ЖҰМЫСТАРЫНА ТӨСЕЛДІРУДІҢ ТЕОРИЯЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ»  

Алғыс хат

«ОРЫС МЕКТЕБІНДЕГІ ҚАЗАҚ ӘДЕБИЕТІН ОҚЫТУ ӘДІСТЕМЕСІ БОЙЫНША ЖАЗБА ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ ЗЕРТТЕЛУ ТАРИХЫ»
  Жумагулова А.Р. Тулебаева К.Т. «ФАРИЗА ОҢҒАРСЫНОВА ПОЭМАЛАРЫНДАҒЫ ЛИРИЗМ» Алғыс хат
  Журсумбаева Г.С. Тулебаева К.Т. ««ЕҢЛІК-КЕБЕК» ТАҚЫРЫБЫ: ЕЛ АУЗЫНДАҒЫ ОҚИҒАЛАР МЕН ФОЛЬКЛОРЛЫҚ МҰРАЛАР» Алғыс хат
  Қалқатаева А. Мурсалим Г.О. «ТҰРСЫНХАН ӘБДІРАХМАНОВАНЫҢ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ҒҰМЫРБАЯНЫ» Алғыс хат
  Құдайбергенова Ж. Мурсалим Г.О. «ШӘКӘРІМ ЖӘНЕ ПАРСЫ ӘДЕБИЕТІ» Алғыс хат
«ШӘКӘРІМ ЖӘНЕ ФИЗУЛИ»
  Мухамедкалиева Ж.К. Тулебаева К.Т. «МАХАМБЕТ ӨТЕМІСҰЛЫ ШЫҒАРМАШЫЛЫҒЫНЫҢ ЗЕРТТЕЛУІ» Алғыс хат
  Нұрбек Р. Тулебаева К.Т. «СЫН ЖАНРЫНЫҢ ҚАЛЫПТАСУЫ МЕН ДАМУЫ» Қатысушы сертификаты
  Ныгыманова К.Ж. Тулебаева К.Т. «С.САДУАҚАСҰЛЫНЫҢ ӘДЕБИ-СЫН ЕҢБЕКТЕРІ»

 

Қатысушы сертификаты
  Оразбекова А.С. Тулебаева К.Т. «М.Ж.КӨПЕЕВ ШЫҒАРМАЛАРЫНДАҒЫ БАСПАНА ЖӘНЕ ҮЙ МҮЛІК ТЕРМИНДЕРІ» Қатысушы сертификаты
  Сайлаубаева З.Ж. Тулебаева К.Т. «Ж.БАЛАСАҒҰН ЖӘНЕ АБАЙ ПОЭЗИЯСЫНДАҒЫ АДАМ МӘСЕЛЕСІНІҢ ТОҒЫСУЫ» Қатысушы сертификаты
  Сыдыкова А.С. Мурсалим Г.О. «КЕҢЕСТІК КЕЗЕҢ ӘДЕБИЕТІНДЕГІ СЫН ДАМУ ҮРДІСІ» Қатысушы сертификаты
  Табын Б. Мурсалим Г.О. «АБАЙДЫҢ АҚЫНДЫҚ МЕКТЕБІНІҢ ЗЕРТТЕЛУІ МЕН АҚЫН ТУРАЛЫ ЕСТЕЛІКТЕРДІҢ ТУУЫНЫҢ ТАРИХИ БАЙЛАНЫСЫ» Қатысушы сертификаты
  Тайлакбаева Д.А. Тулебаева К.Т. «АКАДЕМИК РЫМҒАЛИ НҰРҒАЛИДЫҢ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ҒҰМЫРБАЯНЫ» Қатысушы сертификаты
  Тлебалдин М. Мурсалим Г.О. «ӘДЕПТІЛІККЕ ТӘРБИЕЛЕУ ТУРАЛЫ ОЙЛАРДЫҢ ҚАЛЫПТАСУ ТАРИХЫ» Қатысушы сертификаты
  Тоимбаева Ш. Мурсалим Г.О. «ҒАЛЫМ ЗЕРТТЕМЕЛЕРІНДЕГІ СИНГАРМОПОЗИЦИЯЛЫҚ КӨЗҚАРАС ЖӘНЕ ФОНЕМА-СИНГАРМОДЫБЫСТАР ҚОРЫ»  

Алғыс хат

«ГРАФИКА, АЛФАВИТ, ОРФОГРАФИЯ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ АХМЕТ БАЙТҰРСЫНОВ БАЯНДАМАЛАРЫНДАҒЫ ОРНЫ»
  Тойкенова И.Т. Тулебаева К.Т. «АЙТЫС ӨНЕРІНІҢ ЗЕРТТЕЛУ ТАРИХЫ» Қатысушы сертификаты
  Толкамбаева А.М. Мурсалим Г.О. «ОБРАЗ ЖЕНЩИНЫ В ПРОИЗВЕДЕНИИ ПИСАТЕЛЕЙ XIX ВЕКА» Қатысушы сертификаты
  Тулеудильдина Н. Әбікенова Г.Т. «КӨРКЕМ ӘДЕБИЕТТЕГІ АВТОР БЕЙНЕСІНІҢ ТІЛДІК ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ» Қатысушы сертификаты
«КӨРКЕМ ШЫҒАРМАДАҒЫ АВТОР БЕЙНЕСІНІҢ ЗЕРТТЕЛУІ»
  Тулеутаева Ж. Мурсалим Г.О. «БАСТАУЫШ МЕКТЕП КЕЗЕҢІНДЕГІ БАЛАЛАР ҚАРЫМ-ҚАТЫНАСЫНЫҢ ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ» Қатысушы сертификаты
  Турдугулова Д.Ш. Тулебаева К.Т. «КӨРКЕМ ӘДЕБИЕТТЕГІ АБАЙ БЕЙНЕСІ» Қатысушы сертификаты
  Хозаева А.Т. Тулебаева К.Т. «АБАЙ ЖӘНЕ ПУШКИН: АУДАРМАЛАРЫ» Алғыс хат
  Хуанар А. Тулебаева К.Т. «ӘЛИХАН БӨКЕЙХАНОВТЫҢ ПУБЛИЦИСТИКАЛЫҚ МҰРАСЫ» Қатысушы сертификаты
  Хусайнова Ж.Х. Тулебаева К.Т. «ҚОЖА АХМЕТ ЙАСАУИДЫҢ «ДИУАНИ ХИКМЕТ» ЕҢБЕГІ» Қатысушы сертификаты
  Чайкова А.И. Тулебаева К.Т. «АҚЫН ТӨЛЕУЖАН ЫСМАЙЛОВ ПОЭЗИЯСЫНЫҢ ТАҚЫРЫПТЫҚ АЯСЫ» Қатысушы сертификаты

 

Секция 9 «ЖАҺАНДАНУ ӨРКЕНИЕТІМЕН ҚАЗІРГІ ӘЛЕМДЕГІ БӘСЕКЕЛЕСТІК ЖАҒДАЙЫНА БЕЙІМДЕЛУДІҢ

ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ»

 

Педагогика және психология Даутова Г.Н.  

 

Научный руководитель:

ст.преподаватель

Абдуллина Г.К.

«Аномальды дамуы бар балалармен жүргізілетін психологиялық-педагогикалық шаралар». 1 орын

 

  Ералы Г.Ә.

 

Научный руководитель:

ст.преподаватель

Абдуллина Г.К.

«Аддиктивті (тәуелді) мінез-қылықтардың шығу себептері» 2 орын

 

  Бақтыбекова Б.Б.

 

Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Оралова Ә.Ш.

«Пдт бар балаларға ертегі терапиясын қолдану ерекшеліктері». 2 орын

 

  Толыбек Қ.Ә.

 

Научный руководитель: ст.преподаватель, магистр Ризина П.Ә. «Жаһандану өркениетімен қазіргі әлемдегі бәсекелестік жағдайына бейімделудің психологиялық-педагогикалық негіздері» 3 орын

 

  Манас Ж.М.

 

Научный руководитель:

преподаватель, магистр Азизова А.Ф.

«Болашақ педагог-психологтардың кәсіби коммуникативтік құзыреттілігін қалыптастыруға эмпатияның әсері». 3 орын

 

  Ткаченко Анжелика

 

Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Исмаилова Г.М.

«Формирование профессионально-педагогической (экологической) культуры будущих педагогов-психологов на примере экологических бедствий » 3 орын

 

 

Секция 10 «ҚАЗІРГІ ЗАМАНҒЫ БІЛІМ БЕРУДІҢ ӨЗЕКТІ МӘСЕЛЕЛЕРІ: ДӘСТҮРЛЕР МЕН ИННОВАЦИЯЛАР»

Педагогика және психология Абдуасилова А., Мұхамедиярқызы А. Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Оспанова Б.К.

«Инклюзивті білім беру жағдайында бастауыш сынып оқушыларымен жүргізілетін тәрбие жұмыстары» 1 орын

 

  Нұрланқызы Г. Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Карипбаева Ш.Т.

«Бастауыш сынып оқушыларына балалар телебағдарламары арқылы эстетикалық тәрбие беру»

 

2 орын

 

  Шынберген Н.М. Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр: Жайргазина Н.Т.,

«Қазіргі қазақ отбасында ұлттық тәрбиенің алатын орны»

 

2 орын

 

 

  Бөкейханова М. Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Танбаева Н.С.

«Қазіргі заманғы білім беру жүйесінің жаңашылдығы»

 

3 орын

 

  Ералы Г.Ә. Научный руководитель:

преподаватель, магистр Азизова А.Ф.

«Жаңа ақпараттық және коммуникациялық технологияларды оқу-тәрбие процесінде тиімді пайдалану жолдары»

 

3 орын

 

  Хамзе Б. Ө. Научный руководитель:

ст.преподаватель, магистр Д.А. Ердембекова

«Бастауыш сынып оқушыларына адамгершілік тәрбие беру»

 

3 орын

 

 

Секция 11 «ЦИФРЛЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАРДЫ ДАМЫТУДЫҢ ЗАМАНАУИ МӘСЕЛЕЛЕРІ МЕН ПЕРСПЕКТИВАЛАРЫ»

«Ақпараттық техникалық ғылымдар» кафедрасы Ковалев В. Е. Ванеев О. Н. СОВРЕМЕННЫЕ ВЫЗОВЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ЦИФРОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ 1 орын
Ивченко Е.Д.

 

Искакова Г.

 

СОВРЕМЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ЦИФРОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ 2 орын
Маратов Н.С. Наурызбаев Б.А., PhD РАЗРАБОТКА ЧИСЛОВОГО ПРОГРАММНОГО УПРАВЛЕНИЯ СТАНКА НА БАЗЕ МИКРОКОНТРОЛЛЕРА ARDUINO 3 орын
Dauanova A. Beysebayeva Zh.E. SOME PEDAGOGICAL ASPECTS OF INFORMATIZATION OF EDUCATION IN ICT 3 орын
Смақанов Б.С.

 

Щвец О. Я РАЗРАБОТКА И ВНЕДРЕНИЕ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ 3 орын
Канафин А.Б. Токтаганова А.Б. СОВРЕМЕННЫЕ ВЫЗОВЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ЦИФРОВЫХ ТЕХНОЛОГИЙ 3 орын
Утепов Е.М.

 

Наурызбаев Б.А.

 

РАЗРАБОТКА УМНОГО КАБИНЕТА С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ МИКРОКОНТРОЛЛЕРА ARDUINO Құрмет грамотасы «Таңдалған тақырыптың ашылуына авторлық үлесі үшін»
 

Авдеев Д. А.

 

Есильбаева Марина Анатольевна

 

 

 

ПРИМЕНЕНИЕ РАЗЛИЧНЫХ СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЕЙ И КОМПЬЮТЕРНЫХ ПРОГРАММ В СФЕРЕ ОБРАЗОВАНИЯ

Құрмет грамотасы «Зерттеу мәселесінің мазмұнды талдануы үшін»
 

Гармашов В.П.

 

 

Наурызбаев Б.А.

 

 

ОСОБЕННОСТИ РАЗРАБОТКИ ANDROID-ПРИЛОЖЕНИ УЧЕБНОГО ПОРТАЛА АИС КАЗГЮИУ НА ЯЗЫКЕ KOTLIN

 

Құрмет грамотасы «Зерттеудің жоғары тәжірибелік нәтижелері үшін»

 

2020 күнтізбелік жылының білім алушылардың ғылыми жетістіктері туралы ақпарат

Іс-шаралар

 Қатысушылардың  саны

Өткізілу мерзімі

 

Гуманитарлық факультеті

 
1 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом- Ғылымбек М., Г-231

1 орын диплом - Байтлеуова Лаура,  Г- 420

2 орын диплом- Слямбекова А., Г231

2 орын диплом-Курбанкулова Р., Бераллақызы Г., Г325

2 орын диплом - Турлыбаева Маржан, ,  Г- 320

2 орын диплом - Ілиясова Жансая,  , Г-423

2 орын диплом- Мазанбекова М. Е., МПП-121

2 орын диплом- Азизова А.Ф., МПП-221

2 орын диплом- Жұмақулова Г.А., МПП-221

2 орын диплом- Акимжанов Б.У., МПП-221

3 орын диплом- Райсканов  Е., Г417

3 орын диплом -Оразов Е., Г321

3 орын диплом- Әбдуахап  О., Г211

3 орын диплом - Абдрахманова А., МФК- 221

Алғыс хат-  Әділханов З. 3., Г321

Алғыс хат -Әбілхайыр Б.Т. 2, Г211

19 наурыз 2020 ж.
2 ҚР Тұңғыш Президенті қоры сыйлығының иегері, үздік білім сайты Qaztest.kz.  «Педагогика және психология» пәнінен  республикалық олиампиада. 2 орын диплом- Азизова А.Ф. ,МПП-221

 

1 орын диплом - Мазанбекова М.Е., МПП-121

 

30 сәуір

2020 ж.

15 мамыр

2020 ж.

3 «I will not forget»

Ұлы отан соғысындағы жеңістің 75 жылдығына арналған ағылшын тілінде қашықтықтан онлайн-эссе байқауы. Қазақ инновациялық гуманитарлық-заң университеті.

3 орын диплом - Абдуасилова А.,  Г-213

 

05 мамыр

2020 ж.

4 Daryn.online білім беру платформасы мен Qaztest.kz олимпиада сайты.  І Республикалық «Кемеңгер ұстаз» олимпиадасы. 1 орын диплом – Азизова А.Ф. МПП-221

2 орын диплом -Әнуарбекова Б.Д., МПП-221

 

12-15 мамыр

2020 ж.

 

5 Студенттер арасында «Гуманизм идеялары заманауи педагогиканың негізі» тақырыбында «Үздік шығармашылық жоба» сайысы. Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті. 3 орын диплом - Абдуасилова А.,  Г-213

 

20 мамыр

2020 ж.

6 Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын педагогтер арасында кеңінен насихаттау мақсатында өткен «Үздік жас маман - 2020» атты республикалық байқау 1 орын диплом - Мазанбекова М.Е., МПП-221

 

 

желтоқсан 2020 ж.
 

Заң факультеті

 
1 Қазақстан Республикасы Конституциясының және Қазақстан халықтары Ассамблеясының 25 жылдығын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі ұлттық іс-шаралар жоспарын орындау шеңберінде өткізілген эссе байқауы, Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті. 1 орын диплом -Комов Сергей, 312 топ 16 наурыз

2020 ж.

2 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом -Токабаева А. Б., 2 курс, Ю-221.

1 орын диплом- Жунусова Ж.Т., ПД -314

2 орын диплом -Нұрмұхаметова Қ.Б., 2 курс, Ю-213.

2 орын диплом-Сагандыков Т., 2 курс, Ю-219.

2 орын диплом -Мұқанова Б.,  2 курс, Ю-217.

2 орын диплом- Кенжебаева С. ПД-313

2 орын диплом-Науман С.А. ПД -314 группа

2 орын диплом -Рахимбердин Т.Р. ПД -314

2 орын диплом- Сулейменова А., ЮР-909, 1 курс

3 орын диплом -Сапарбекова Е.,  3 курс, Ю-217.

3 орын диплом- Арыкова Л.Р., Ю-214

3 орын диплом -Темирханов С.А. Ю-316

3 орын диплом -Муратхан Е., ЮР-905

3 орын диплом Комов С., Ю-312

19 наурыз 2020 ж.
3 Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті. 5В030100 - "Құқықтану" мамандығы бойынша оқитын Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттері арасындағы жыл сайынғы республикалық пәндік олимпиада 3 орын диплом - Кенжебаева Сара, 313 топ 31 қазан 2020 ж.
4 «Сандық технологияларды қылмыстық сот ісін жүргізу және криминалистикада қолдану мәселелері" атты Халықаралық ғылыми-студенттік конференция, Новосибирск мемлекеттік экономика және басқару университеті, Новосибирск қ. 2 орын диплом- Рахимбердин Таир

3 орын диплом -Комов Сергей

 

16 желтоқсан

2020 ж.

5 "Қазіргі заманғы құқықтану және жастар" Халықаралық ғылыми-теориялық студенттер мен магистранттардың конференциясы, А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің экономика және құқық институты, Қостанай қ. 2 орын диплом- Сапарбекова Ельдана, 412 топ

3 орын диплом-  Арыкова Лимара, 314 топ

 

23 желтоқсан  2020 ж.
 

Ақпараттық-технологиялар және экономика факультеті

 
1 А. Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті ұйымдастырған IT-технологиялар бойынша "Yassawi SmartTech" хакатоны Алғыс хат - Соронкин Е.,  ВТ-902

Алғыс хат - Дуйсек Б., И-417

Алғыс хат -Телигисев Д., ВТ – 214

Алғыс хат -Марат М.А., МИ-221

28-29 ақпан 2020 ж.
2 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом - Оспан  А.Ж., И-323 Б

1 орын диплом- Радченко И., И-326

1 орын диплом- Серікқажиева Т. Б., «Қаржы» , магистрант

1 орын диплом- Дюсембинова Ж.С., ДЭ-322

1 орын диплом- Құмарғазин Б., Тлеубеков С., И-217

2 орын диплом - Логунов Э.С., МЭ-112

2 орын диплом- Асанова А. М., Әбдікәрімұлы Е., Э-318

2 орын диплом – Сагидолла Д., И-426

2 орын диплом- Уақас Е.Н., И-225Б

2 орын диплом- Сабаз Р.Т., И-323 А

2 орын диплом - Жүрсінбаева А.Қ., И-323 В

2 орын диплом – Қабылғазин А. Ғ., 6М060200 Информатика

3 орын диплом- Майданбеков А.Қ., И-225

3 орын диплом - Әділбаев А.Ә.,Қамбаров Е.Е., И-227

3 орын диплом- Оразканова А.Г., Э-321

3 орын диплом - Тюлегенов К., Э-330

3 орын диплом – Мурсалимова А., Э-316

3 орын диплом- Ганжа М., И-326

3 орын диплом- Манапова Г., И-423

3 орын диплом- Қадірқұл Ұ., И-423

3 орын диплом- Құмаров Ж.Е., И-220

3 орын диплом- Маликов Н.Т., ВТ -314

Диплом «Өзектілігі үшін» - Ағдарбекова А.Ж., АЯ-901

Алғыс хат - Уанова Д.А., Э-318

19 наурыз 2020 ж.
3 XII Бүкілресейлік 65 "Россия молодая" жас ғалымдардың ғылыми-практикалық конференциясы, Кузбасс мемлекеттік техникалық университеті, Ресей 1 орын диплом - Логунов Эдуард, МДА 122

 

21-24 сәуір

2020 ж.

4 "Қазіргі кезеңдегі аумақтарды дамытудағы жергілікті өзін-өзі басқарудың рөлі" атты V Халықаралық ғылыми-практикалық конференция, Мемлекеттік басқару университеті (Мәскеу қ.), Ресей Федерациясы Үкіметі жанындағы Қаржы университеті, Мәскеу қ., Ресей 3 орын диплом- Байтлеуова Лаура, Г420

 

23-24 сәуір

2020 ж.

5 «Менің таңдауым-ғылым» VII аймақтық жастар конференциясы, Алтай мемлекеттік экономика және басқару университеті, Барнаул қ., Ресей 1 орын диплом - Байтлеуова Лаура, Г420

 

26-27 мамыр

2020 ж.

2020 күнтізбелік жылының (1 жарты жылдық) білім алушылардың ғылыми жетістіктері туралы ақпарат

Іс-шаралар  Қатысушылардың  саны Өткізілу мерзімі
  Гуманитарлық факультеті  
1 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом- Ғылымбек М., Г-231

1 орын диплом - Байтлеуова Лаура,  Г- 420

2 орын диплом- Слямбекова А., Г231

2 орын диплом-Курбанкулова Р., Бераллақызы Г., Г325

2 орын диплом - Турлыбаева Маржан, ,  Г- 320

2 орын диплом - Ілиясова Жансая,  , Г-423

2 орын диплом- Мазанбекова М. Е., МПП-121

2 орын диплом- Азизова А.Ф., МПП-221

2 орын диплом- Жұмақулова Г.А., МПП-221

2 орын диплом- Акимжанов Б.У., МПП-221

3 орын диплом- Райсканов  Е., Г417

3 орын диплом -Оразов Е., Г321

3 орын диплом- Әбдуахап  О., Г211

3 орын диплом - Абдрахманова А., МФК- 221

Алғыс хат-  Әділханов З. 3., Г321

Алғыс хат -Әбілхайыр Б.Т. 2, Г211

19 наурыз 2020 ж.
2 ҚР Тұңғыш Президенті қоры сыйлығының иегері, үздік білім сайты Qaztest.kz.  «Педагогика және психология» пәнінен  республикалық олиампиада. 2 орын диплом- Азизова А.Ф. ,МПП-221

 

1 орын диплом - Мазанбекова М.Е., МПП-121

 

30 сәуір

2020 ж.

15 мамыр

2020 ж.

3 «I will not forget»

Ұлы отан соғысындағы жеңістің 75 жылдығына арналған ағылшын тілінде қашықтықтан онлайн-эссе байқауы. Қазақ инновациялық гуманитарлық-заң университеті.

3 орын диплом - Абдуасилова А.,  Г-213

 

05 мамыр

2020 ж.

4 Daryn.online білім беру платформасы мен Qaztest.kz олимпиада сайты.  І Республикалық «Кемеңгер ұстаз» олимпиадасы. 1 орын диплом – Азизова А.Ф. МПП-221

2 орын диплом -Әнуарбекова Б.Д., МПП-221

 

12-15 мамыр

2020 ж.

 

5 Студенттер арасында «Гуманизм идеялары заманауи педагогиканың негізі» тақырыбында «Үздік шығармашылық жоба» сайысы. Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті. 3 орын диплом - Абдуасилова А.,  Г-213

 

20 мамыр

2020 ж.

  Заң факультеті  
1 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом -Токабаева А. Б., 2 курс, Ю-221.

1 орын диплом- Жунусова Ж.Т., ПД -314

2 орын диплом -Нұрмұхаметова Қ.Б., 2 курс, Ю-213.

2 орын диплом-Сагандыков Т., 2 курс, Ю-219.

2 орын диплом -Мұқанова Б.,  2 курс, Ю-217.

2 орын диплом- Кенжебаева С. ПД-313

2 орын диплом-Науман С.А. ПД -314 группа

2 орын диплом -Рахимбердин Т.Р. ПД -314

2 орын диплом- Сулейменова А., ЮР-909, 1 курс

3 орын диплом -Сапарбекова Е.,  3 курс, Ю-217.

3 орын диплом- Арыкова Л.Р., Ю-214

3 орын диплом -Темирханов С.А. Ю-316

3 орын диплом -Муратхан Е., ЮР-905

3 орын диплом Комов С., Ю-312

19 наурыз 2020 ж.
  Ақпараттық-технологиялар және экономика факультеті  
1 А. Яссауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті ұйымдастырған IT-технологиялар бойынша "Yassawi SmartTech" хакатоны Алғыс хат - Соронкин Е.,  ВТ-902

Алғыс хат - Дуйсек Б., И-417

Алғыс хат -Телигисев Д., ВТ – 214

Алғыс хат -Марат М.А., МИ-221

28-29 ақпан 2020 ж.
2 Студенттердің дәстүрлі халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы, Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған XI конференция 1 орын диплом - Оспан  А.Ж., И-323 Б

1 орын диплом- Радченко И., И-326

1 орын диплом- Серікқажиева Т. Б., «Қаржы» , магистрант

1 орын диплом- Дюсембинова Ж.С., ДЭ-322

1 орын диплом- Құмарғазин Б., Тлеубеков С., И-217

2 орын диплом - Логунов Э.С., МЭ-112

2 орын диплом- Асанова А. М., Әбдікәрімұлы Е., Э-318

2 орын диплом – Сагидолла Д., И-426

2 орын диплом- Уақас Е.Н., И-225Б

2 орын диплом- Сабаз Р.Т., И-323 А

2 орын диплом - Жүрсінбаева А.Қ., И-323 В

2 орын диплом – Қабылғазин А. Ғ., 6М060200 Информатика

3 орын диплом- Майданбеков А.Қ., И-225

3 орын диплом - Әділбаев А.Ә.,Қамбаров Е.Е., И-227

3 орын диплом- Оразканова А.Г., Э-321

3 орын диплом - Тюлегенов К., Э-330

3 орын диплом – Мурсалимова А., Э-316

3 орын диплом- Ганжа М., И-326

3 орын диплом- Манапова Г., И-423

3 орын диплом- Қадірқұл Ұ., И-423

3 орын диплом- Құмаров Ж.Е., И-220

3 орын диплом- Маликов Н.Т., ВТ -314

Диплом «Өзектілігі үшін» - Ағдарбекова А.Ж., АЯ-901

Алғыс хат - Уанова Д.А., Э-318

19 наурыз 2020 ж.

 

Мероприятия Количество участников Дата, место проведения
1. Международная научно-практическая конференция студентов и магистрантов  «Интеграция науки и практики как механизм эффективного развития современного общества»

 

400 6-7 апреля 2018 г. КазГЮИУ, г. Семей

 

2. Международный конкурс научных работ  студентов и магистрантов  по использованию ИКТ

 

1

Сагымбаев А.Б.

Диплом 1 степени

5-6 апреля 2018г

КарГУ им. Букетова, г. Караганда

3. 2-й этап X Республиканской предметной олимпиады среди студентов специальсности «5В070300 Информационные системы» 1

Таскынбаев А.Б.

9 апреля 2018г.

КБТУ, г. Алматы

4. Внутривузовский конкурс студенческих научных работ и проектов «Мой вуз, моя профессия!» 10

Таскынбаев А.Б.

1 место

Сагымбаев А.Б.

1 место

12 апреля 2018г

КазГЮИУ, г.Семей

5. Научные студенческие кружки:

1) « Юные легисты»

2) «Биотехнологи – рационализаторы»

3) «Финансист»

4) «Бухгалтер»

5) «Искусство программирования»

6) «Молодой управленец»

7) «Экономист»

 

20

18

13

15

14

18

15

 

Ежемесячно, КазГЮИУ, г. Семей

6. Международная научная  конференция студентов и молодых ученых «Фараби әлемі» 2

Мазанбекова М.

I место

Мауэнова А.

IIІ место

9-12 апреля 2018 г.

КазНУ им. Аль-Фараби

Г. Алматы

7. Стажировка «Информационные системы и технологии» в объеме 36 академических часов Кузбасский государственный технический университет имени Т.Ф.Горбачева 2

Таскынбаев А.Б.

Сагымбаев А.Б.

 

24-27 апреля 2018г,

Кузбасский государственный технический университет имени Т.Ф.Горбачева, РФ, г.Кемерово

8. X Всероссийская научно-практическая конференция молодых учёных с международным участием «Россия молодая»

Секция «Системная интеграция и автоматизация информационных процессов»

2

Таскынбаев А.Б.

Диплом 2-й степени

Сагымбаев А.Б.

Диплом 3-й степени

24-27 апреля 2018 г. Кузбасский Государственный университет имени Т.Ф.Горбачева, Российская Федерация,

г. Кемерово

9. Международная студенческая конференция и прохождение стажировки в рамках программы академической мобильности 1

Нугербекова А.А.

23-28 апреля 2018 г.

Кузбасский Государственный университет имени Т.Ф.Горбачева, Российская Федерация,

г. Кемерово

10 Республиканский конкурс «Лучший студент-2018» 1

Бактыгазин  Е. стал Лучшим студентом -2018 и вошел в сборник талантливых студентов Казахстана «Жас кыран»

Астана, 26 апреля 2018
ФИО Место Мероприятие

 

1. 1. Дүйсек Бексұлтан 2 курс «Информационные системы»

2. Байболатова Акбота 3 курс

«Информационные системы»

3 место диплом Х Республиканский конкурс научных работ студентов  «Ғылым шарайнасы»

“ZIAT” ғылыми әдістемелік орталығы Астана қаласы

2. Сагымбаев Аян

3 курс, «Информационные системы»

 

диплом за 1-ое место Международный конкурс творческих проектов и научных работ с применением компьютерных технологий среди студентов и магистрантов. КарГУ имени Букетова. 5-6 апреля 2018 г.
3. 1.                  Таскынбаев Аманбек (студент 4 курса специальности «Вычислительная техника и программное обеспечение»)

2.                  Сагымбаев Аян ( студент 3 курса специальности «Информационные системы»)

3.  Бактыгазин Е. ГПД

1 место конкурс студенческих научных работ и проектов «Мой вуз, моя профессия!» КазГЮИУ
4. 1. Докторант 1 курса «Информатика» Алханова Гульнур

 

Диплом

2-ой степени

X Всероссийской научно-практической конференция молодых учёных с международным участием «Россия молодая» по секции «Информационные системы и технологии в науке, образовании и производстве»
5. 1. Докторант 1 курса специальности «Информатика» Аканов Арман

 

Диплом  2-ой степени X Всероссийской научно-практической конференция молодых учёных с международным участием «Россия молодая» по секции «Информационные системы и технологии в науке, образовании и производстве»
6. 1. Нугербекова Айнур

«Государственное и местное управление»

1. Таскынбаев Аманбек

«Вычислительная техника и программное обеспечение»

2. Сагымбаев Аян

«Информационные системы»

Дипломы 1, 2 и 3 степени X Всероссийской научно-практической конференция молодых учёных с международным участием «Россия молодая» по секции «Информационные системы и технологии в науке, образовании и производстве»
7. Сайфуллин Тагир .  гр. Э-218 «Экономика»   Стал обладателем гранта международной программы «Erasmus +». Второй семестр 2018-2019 учебного года Сайфуллин Т.Р. будет обучаться в Высшей школе финансов и управления (Польша,г.Белосток).

 

  1. Токтасынова А. (научный руководитель: старший преподаватель, магистр биологии Иващенко О.В.)

 

2. Мухамадиева А.Д. (научн. рук: к.б.н., доценты Силыбаева Б. М., Кыдырмолдина А.Ш)

 

2 место

 

 

 

 

3 место

ХIII Международная научная конференция «Наука и образование - 2018», ЕНУ  им. Л.Н. Гумилева,в  г.Астана
  Қалыбекова М. 1 орын Диплом Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университетінде «Болашақ ұстаздардың педагогикалық мәдениетін қалыптастыру» атты өткен Ү аймақтық ғылыми-практикалық конференция
  Мазанбекова А., Г 315 1 орын Диплом Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ өткен студенттер мен жас ғалымдардың «Әл-Фараби әлемі» атындағы халықаралық ғылыми конференция. Алматы қ.
  Слямхан Мейіржан, Ю-212 4 место Городской конкурс «Тіл шебері» 27.02.18
  Байтлеуова Лаура, Г-220 Гран-при Городской конкурс «Мой лингвистический капитал» 23.04.18
  Бактыгазин Е.,  ГПД   «Үздік студент 2018» төсбелгісімен марапатталды. 26.04.18 Астана
  Нугербекова Айнур, 5В051000 «ГМУ», 4 курс, Э-422 Сертификат «Лучший студент КазГЮИУ» и денежное вознаграждение Конкурс «Топ-20», посвященный 20-летию КазГЮИУ, ноябрь 2018 г.
  1. Акылгалиева Зауреш «Труд как основное средство исправления осужденных»

2. Бейсембекова Аяулым, Мағазбекова Айнара «Адам саудасының өзекті мәселелері (қылмыстық-құқықтық аспектілері)»

  Материалы международной

научно-теоретической конференции

курсантов, посвященной 20-летию

столицы Республики Казахстан

— города Астана «Актуальные проблемы юридических и общественных наук». 27 апреля 2018 года. Г. Караганда. Секция:  уголовно-правовые и криминологические аспекты противодействия преступности. Совершенствование уголовно-исполнительного права

ТМД және Қазақстандағы ғылыми-зерттеу жұмыстарында студенттердің, жас ғалымдардың жетістіктері

Аты-тегі

Факультет

№ тобы, курсы

Алған марапаттары, жүлделі орын

Конференция атауы

Өткізу орны

1

Таскынбаев Аманбек

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

Патент. Мемлекеттік тіркеу куәлік  авторлық құқық объектісіне туралы

 № 2597

«Веб-портал для хранения базы данных научных публикаций преподавателей вузов»  (программа для  ЭВМ).

КазГЮИУ Семей қ.

13.11.2017 ж.

2

Барказатова Айман

Гуманитарлық

Г-217

I дәрежелі Диплом

 «Международный конкурс научно-исследовательских и творческих работ студентов высшего образования в области социологии»

Ресей, Барнаул қ.

Алтай Мемлекеттік университеті

23.11-1.01

2017 ж.

3

Алипбекова Арай

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

I дәрежелі Диплом

XI Халықаралық ғылыми конференциясы «Ғылым және білім 2016»

Астана қ.

2016 ж.

 

4

Алипбекова Арай

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

I орын

«Мой зеленый Казахстан» в рамках реализации проекта Правительству РК и ПРООН

Астана қ.

2017 ж.

 

5

 

 

Алипбекова Арай

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

 

I дәрежелі Диплом

Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы «Фараби әлемі»

 

Алматы қ.

2017 ж.

 

6

Садиков Аскар

Ақпараттық технологиялар және экономика

Э-230

I дәрежелі Диплом

Қалалық ғылыми-практикалық конференциясы «Потенциал студенческого самоуправления: от теории к практике»

Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті, Семей қ.

31.03.2017ж.

 

7

Алипбекова Арай

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

I дәрежелі Диплом

Халықаралық ғылыми-практикалық, студенттер мен магистранттардың конференциясы «Глобальная конкурентоспособность: концентрация на новейших знаниях и технологиях»

 

КазГЮИУ

Семей қ.

2017 ж. 

 

 

 

 

 

8

Алипбекова Арай

Ақпараттық технологиялар және экономика

 

I дәрежелі Диплом

Халықаралық ғылыми-практикалық, студенттер мен магистранттардың конференциясы «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи»

 

КазГЮИУ

Семей қ.

2016 ж. 

 

9

Алдекина А.

Заң

 

I орын

Халықаралық ғылыми-практикалық, студенттер мен магистранттардың конференциясы «Глобальная конкурентоспособность: концентрация на новейших знаниях и технологиях»

 

КазГЮИУ

Семей қ.

6-7.04.2017 г. 

 

10

Разиева Д.

Заң

 

I орын

Халықаралық ғылыми-практикалық, студенттер мен магистранттардың конференциясы «Глобальная конкурентоспособность: концентрация на новейших знаниях и технологиях»

КазГЮИУ

Семей қ.

6-7.04.2017 ж. 

 

11

КазГЮИУ

студенттері

Заң

 

I орын

4-ші Республикалық құқықтық олимпиадасы мамандығы бойынша «Правоохранительная деятельность»

КазГЮИУ

  Семей қ.

2017 ж. 

 

12

Магазбекова А.

Заң

311

I дәрежелі Диплом

Халықаралық ғылыми-практикалық, студенттер мен магистранттардың конференциясы «Глобальная конкурентоспособность: концентрация на новейших знаниях и технологиях»

КазГЮИУ

Семей қ.

6-7.04.2017 ж. 

Ф.И.О.

студента

Факультет

Группы,

курс

Дата получения награды, призовое место Наименование конференции, олимпиады Место проведения
1 АХМЕРОВ АЛЕКСЕЙ АЛИЕВИЧ Юридический факультет 4 курс, группа Ю - 412 28 Марта 2016 г. Диплом 2 степени за участие в Международной студенческой научно-практической конференции «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодёжи». г.Семей КазГЮИУ
        31 марта 2016 г. Грамота в номинации «Лучший спикер». Международный дебатный турнир на тему: «Права личности или права государства: что должно иметь приоритет?»

г.Семей

КазГЮИУ

        28 апреля 2016 год Диплом 2 степени за успешное участие в XIX Международной научно-практической конференции аспирантов, магистрантов и студентов «Социально-политические и экономическо-правовые проблемы общества: история и современность» РФ. Алтайская академия экономики и права г. Барнаул.
        2016 г. Благодарность за заочное участие в конкурсе научных работ обучающихся памяти профессора Л. Д. Кокорева «Профессиональная этика юриста» РФ. ФУБОУ «Воронежский государственный университет
        2016 г. 1 место за заочное участие в Международном конкурсе студенческих научно-исследовательских работ «Коррупция: проблемы и пути решения» Казахский национальный университет имени аль - Фараби
2 ЭФЕНДИЕВ ЭТИБАР ИМДАТ-ОГЛЫ Юриспруденция 4-курс студенті 2016 жылдың 1 сәуірінде «Адам құқығы немесе мемлекет құқығы: қайсысы басымдыққа ие?» тақырыбы бойынша халықаралық дебаттық турнир өтті. Дебаттық турнирдің қорытындысы бойынша «Үздік спикер» номинациясы КазГЮИУ
        29.06.2016 ж. КазГЮИУ əскери кафедрасында оқу жиынының табысты өту нəтежиесінде, үздік көрсеткіштері үшін, əскери тəртіп жəне КазГЮИУ оқу жиынына зор күш салғаны үшін алғыс хатпен марапатталады. КазГЮИУ
3 СЕКЕНОВА ЕРКЕЖАН АБЗАЛҚЫЗЫ Факультет информационных технологий и экономики 3 курс, Э-317 2-23 января 2016 г. 16 Сертификат «От идеи - к проекту!» КазГЮИУ
        28-29 марта 2016 г. Диплом «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи» КазГЮИУ
        19-22 апреля 2016 г. Диплом «VIII Всероссийский 61 научно — практическая конференция» РФ
        18-23 апреля 2016 г. Сертификат «Государственное и муниципальное управление» КазГЮИУ
        5 – 6 мая 2016 г. Сертификат «Enactus National Expo 2015» КазГЮИУ
        25-26 мая 2016 г. Certificate “V Eurasian higher education leader’s forum” КазГЮИУ
        5-11 июня 2016 г. Сертификат «Алтай. Точки Роста» РФ
        2016 г. Сертификат «ГТО на АТР - 2016» РФ
        19-22 апреля 2016 г. Публикация “ Modern trends of the development of agriculture in Kazakhstan”, VIII Всероссийский 61 научно — практическая конференция РФ
4 УАЛИЕВА АЙГЕРІМ БАҚЫТБЕКҚЫЗЫ Юридический факультет 4-курс, ПД-413 группа 2016 г. Диплом 1-степени за участие в Международной студенческой научно-практической конференции «Актуальные тенденции развтия современного общества: взгляд молодежи. КазГЮИУ, Семей
5 ЖУМАБЕКОВ НУРЫМ КАНАТОВИЧ Юридический факультет 4-курс, ПД-413 группа 2016 г. «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи» КазГЮИУ, Семей
        2016 г. Диплом 2 степени за участие в Международной студенческой научно-практической конференции «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи» КазГЮИУ, Семей
        2016 г. Благодарственное письмо за активное участие в XIX научной студенческой конференции по естественным, техническим, социально-гуманитарным и экономическим наукам СГУ им. Шакарима, г. Семей
6 ДАНИЛЬЕВА МАРИЯ ИВАНОВНА Юридический факультет Курс 4, группа Ю-414 28-29.03.2016 г. Сертификат участника Международной студенческой научно-практической конференции «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи» КазГЮИУ
        28-29.03.2016 г. Диплом 3 степени за участие в Международной студенческой научно-практической конференции «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи» КазГЮИУ
        28.04.2016 г. Сертификат участника XIX международной научно-практической конференции молодых ученых «Социально-политический  и экономико-правовые проблемы общества: история и современность» АНОО ВО «Алтайская академия экономики и права» РФ. г.Барнаул
        28.04.2016 г. Диплом за победу в номинации «Проблемно-орентированный доклад» представленный в рамках XIX международной научно-практической конференции молодых ученых «Социально-политический  и экономико-правовые проблемы общества: история и современность» АНОО ВО «Алтайская академия экономики и права» РФ. г.Барнаул
7 САЛЫКОВ АСХАТ АБЛАЙКАНОВИЧ Юридический факультет 4 курс Март 2016 год Диплом второй степени в XIX Международной научно-практической студенческой конференции РФ. г.Барнаул
        2016 год Команда «Enactus KazHJIU»  заняло третье место и стали вторыми в конкурсе от Raimber Group, получив сертификат на сумму 250 тысяч тнг  
8 МАХМЕТОВА МАДИНА КАППАСОВНА Факультет Информационных технологий и экономики 3 курс, группа Э-317 15 - 20 август Диплом "Бизнес-акселерация стартап проектов" в рамках программы Enactus Summer Camp 2016  
        2016 Сертификат тренинг «Город своими руками: проектирование простых, но вдохнавляющих изменений» в рамках конференции Zhascamp  
9 ОМАРБАЕВА АРАЙЛЫМ ҚАМЗАҚЫЗЫ Факультет информационных технологий и экономики 3 курс, группа Э-317 2016 Международная летняя школа бизнеса Enactus Summer Camp 2016  
10 СЕКЕНОВА ЕРКЕЖАН АБЗАЛҚЫЗЫ Факультет информационных технологий и экономики 3 курс, Э-317 2-23 января 2016 г. Сертификат «От идеи - к проекту!»  
        28-29 марта 2016 г. Диплом «Актуальные тенденции развития современного общества: взгляд молодежи»  
        19-22 апреля 2016 г. Диплом «VIII Всероссийский 61 научно — практическая конференция»  
        18-23 апреля 2016 г. Сертификат «Государственное и муниципальное управление»  
        5 – 6 мая 2016 г. Сертификат «Enactus National Expo 2015»  
        5 – 6 мая 2016 г. Сертификат «Enactus National Expo 2016»  
        25-26 мая 2016 г. Certificate “V Eurasian higher education leader’s forum”  
        5-11 июня 2016 г. Сертификат «Алтай. Точки Роста»  
        2016 г. Сертификат «ГТО на АТР - 2016»  
        19-22 апреля 2016 г. Публикация “ Modern trends of the development of agriculture in Kazakhstan”, VIII Всероссийский 61 научно — практическая конференция  
11 КЕНЖЕҒАЗИН ДУМАН КЕНЖЕҒАЗЫҰЛЫ Ақпараттық технологиялар және экономика факультеті 3 курс  2016 ж. Алғыс хат. «Ақ Ниет» ҚҚ ұйымының қоғамдық шараларына белсенді қатысқаны үшін университет ректоры, профессор Ш.Құрманбаева. КазГЮИУ
         2016 ж. Алғыс хат. Ректор, профессор Ш.Құрманбаева КазГЮИУ
         2016 ж. Сертификат. «ГТО на АТР-2016». Председатель Молодежного парламента Алтайского края Сингач А.Н. РФ
         2016 ж. Сертификат. «ГТО на АТР-2016». Заместитель начальника Главного управления образования и молодежной политики Алтайского края, начальник управление по молодежной политике Лебедева Е.А РФ
         2016 ж. Сертификат. VIII Международной молодежного управленческого форума «Алтай. Точки Роста» Руковадитель форума, кандитат педагогических наук Е.А.Лебедева РФ
         2016 ж. Алғыс хат. «Ядролық сынақ полигонының жабылғанына 25 жыл» салтанатты митингінің жоғары дәрежеде өтуіне үлес қосқаны үшін. «ШҚО Семей қаласы Ішкі саясат бөлімі» ММ «Жастар Орталығы» КММ директоры М.Қожамсеит Семей қаласы
        2016 Сертификат 10 000 тг. Lamoda(ZhasCamp-2016)  
        2016 Сертификат ZhasCamp-2016 Генеральный директор ОФ «МИСК» Ирина Медникова  
         2016 Сертификат Республикалық «Жастар Отанға» жобасы аясында қалалық семинар-тренинг «Нұр Отан» партиясы жанындағы «Жас Отан» ЖҚ ШҚО Семей қалалық филиалының төрағасы Ж.Т.Рятов  
         2016 Алғыс хат «Жас Отан» Жастар Қанатына елеулі үлес қосқаны үшін  
12 САПАРОВА ЗАМИРА АҚЫЛБЕКҚЫЗЫ Гуманитарлық факультет 4-курс студенті 2016 жылы «Қазіргі қоғамның дамуы: жастар көзқарасы» атты  студенттердің Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының – 3 орын иегері. КазГЮИУ
        2016 жылы «Жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша» XIX ғылыми студенттік конференциясының қатысушысы. Семей қаласының Шәкәрім атындағы Мемлекеттік университеті
        2016 жылы Жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен мектеп оқушыларының «XVI Сәтбаев оқулары» атты Халықаралық ғылыми конференциясының – 3 орын жүлдегері. Павлодар қаласындағы С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті
13 НҮҒҰМАРОВА АЯУЛЫМ ҚУАНЫШҚАНҚЫЗЫ Гуманитарлық факультет 4 курс студенті 2016 жылы “Қазіргі қоғам дамуы:жастар көзқарасы” атты конференция студенттердің  халқыаралық  ғылыми-тәжірибелік  конференциясының – 1 орын иегері. КазГЮИУ
        2016 жылы «Жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономикалық ғылымдар бойынша» XIX ғылыми студенттік конференциясының қатысушысы. Семей қаласының Шәкәрім атындағы Мемлекеттік университеті
14 СӘБИ ГҮЛМАРАЛ СӘУЛЕБЕКҚЫЗЫ Гуманитарлық  факультет 4 курс студенті 2016 жылы «Қазіргі қоғамның дамуы: Жастар көзқарасы» атты  студенттердің ғылыми – тәжірибелік конференциясында -  3 орын иегері. Семей  қаласында  КазГЮИУ
        2016 жылы «Жахандық ғылымыи кеңістіктегі жастар миссияы: келелі мәселелері мен мүмкіндіктер көкжиегі» атты студенттер мен жас ғалымдардың Республикалық ғылыми – тәжірибелік  конференциясында  дипломмен марапатталды. Өскемен қаласы
15 СЕРИКХАНОВ ДАСТАН СЕРИКХАНОВИЧ Юридический факультет 2 курс 2016 г. Грамота за 1 место на Кубке Федерации по Джиу-Джитсу (Иругими Го) Павлодар
        2016 г. 1 место по стилю Nomad MMA Чемпионат Республики Казахстан Семей
16 ЖҮСІПОВА ШЫНАР ЕРЖАНҚЫЗЫ Заң факультеті 2 курс 2016 ж. Қазақстан жүлдегері Шымкент қ.
        2016 ж. Қазақстан жеңімпазы Семей қ.
        2016 ж. «Боец Азии» Халықаралық турнирінің финалисі Қарағанды қ.

Список студентов-победителей на конференциях, олимпиадах, проведенных в дальнем зарубежье

Ф.И.О. студента

Факультет

№ группы, курс

Дата, год получения награды, грамоты, призовое место

Наименование конференции, олимпиады

Место проведения

Моб. тел,

E-mail

1

Майкы Ануар

ИТФ

Б-311

25.05.2015

Диплом победителя

(Certificate of achievement)

7 Европейская конференция по технологическим инновациям и естественным наукам

Ассоциация высшего образования и непрерывного обучения

Вена, Австрия

maykan@mail.ru

2

Токтабаянов Дулат

ИТФ

Б-311

25.05.2015

Диплом победителя

(Certificate of achievement)

7 Европейская конференция по технологическим инновациям и естественным наукам

Ассоциация высшего образования и непрерывного обучения

Вена, Австрия

toktabayanoy@gmail.com